| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-12PN20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | t/t |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Deze 12 mm planetaire DC versnellingsmotor is een compacte, hoogwaardige oplossing die is ontworpen voor medische apparatuur en verschillende precisie toepassingen.,het levert een betrouwbare koppel- en snelheidsregeling in ruimtebeperkte omgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale spanning | DC 1,2V-24V |
| Nominale snelheid | 10 tot 300 RPM |
| Nominaal koppel | 0.05-2.0 kgf.cm |
| Continu stroom | 20-300 mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Motordiameter | φ12 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Geluidsniveau | ≤ 55 dB |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
Doorsloten, robots, slimme huissystemen, elektrische fietssloten, cosmetische instrumenten, medische apparatuur, bestuurderloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg,slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie.
Verpakking:Sterke karton (400 stuks per doos) of op maat gemaakte verpakking beschikbaar
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Toeleveringskracht:100, 000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Voorbeeldprijs:$15/stuk (maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk)
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies