| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS10PM10 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
DC planetaire tandwielmotor met een diameter van 10 mm, biedt een goedkope, kleine plastic planetaire micro-tandwielmotorenoplossing voor slimme sloten en schoonheidsapparaten.
| Snelheid (RPM) | 30-80 tpm |
| Continue stroom (A) | 10-200mA |
| Efficiëntie | IE 1 |
| Garantie | Overige |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS10PM10 |
| Gebruik | deurslot, robots, SMART HOME, elektrische fietsslot, cosmetisch instrument |
| Type | 4,5V plastic DC planetaire tandwielmotor |
| Koppel | 0,01-1 kg.cm |
| Constructie | Permanente magneet |
| Commutatie | Borstelmotor |
| Beschermingsfunctie | Volledig gesloten |
| Productnaam | M10 geborstelde DC-tandwielmotor |
| Toepassing | deurslot, smart home |
| Sleutelwoorden | 3V plastic DC planetaire tandwielmotor |
| Diameter | 10mm |
| Materiaal | Rohs |
| Geluidsniveau | ≤55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Spanning | 1,2v-12v |
| Kleur | Klantverzoek |
| Motortype | DC planetaire tandwielmotor |
10 mm DC plastic planetaire tandwielmotor Typische toepassingen: deurslot, robots, SMART HOME, elektrische fietsslot, cosmetisch instrument.
Spanning, nominaal koppel, snelheid, stroom, vermogen en asmaat kunnen naar wens worden aangepast.
| Motor Model | Nominale spanning (V) | Stroom zonder belasting (mA) | Snelheid zonder belasting (r/min) | Stroom onder belasting (mA) | Snelheid onder belasting (r/min) | Koppel onder belasting (gfcm) | Uitgangsvermogen (W) | Stal koppel (gf.cm) | Stal stroom (mA) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-10PM10 | 3,7 | ≤65 | 76 | ≤160 | 42 | 240 | / | / | ≤250 |
Uitgangskoppel (tandwielmotor): Uitgangskoppel van motor (max. efficiëntiepunt) * Reductieverhouding * Tandwielkast efficiëntie
Uitgangssnelheid (tandwielmotor): Uitgangssnelheid van motor / Reductieverhouding
| Aantal trappen | Reductieverhouding | Lengte tandwielkast "L" | Tandwielkast efficiëntie |
|---|---|---|---|
| 1 | 171K | 7 | 70% |
| Verpakkingsdetails | Sterke doos 400 stuks/doos, of naar wens |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Enkel pakket formaat | 37×27×24cm |
| Enkel bruto gewicht | 10,0 kg |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stuk/stuk per maand |
| Hoeveelheid (stukken) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 15 | Te onderhandelen |
| Maximale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sample prijs | $15/stuk |
Driverless, Kunstmatige intelligentie, Intelligente transport, Gezondheidszorg, Smart city, Auto-benodigdheden, Beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, Smart home, deurslot, robots, Elektrische fietsslot, Cosmetisch instrument.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies