| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS16P1215 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Coreless 1215 Motor DC Planetary Gear Motor 12V DC Micro Planetary Gear Motor met Metal Gearbox voor Robots.en toepassingen met een hoog koppel.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 2-1000 RPM |
| Continu stroom | 10 tot 500 mA |
| Efficiëntie | 57-90% |
| Torsen | 00,01-10 kg.cm |
| Spanning | 3V-24V |
| Versnellingsbakdiameter | 16 mm |
| Geluidsniveau | ≤ 55 DB |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | 1215 DC kernloze borstelmotor |
| Beschermingsfunctie | Volledig ingesloten |
Deursloten, robots, SMART HOME-systemen, elektrische fietssloten, cosmetische instrumenten, bestuurderloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad,autovervoer, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie.
| Verpakking | Sterk karton 400 stuks per doos, of op maat |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Pakketgrootte | 37 × 27 × 24 cm |
| Bruto gewicht | 150,0 kg |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Toeleveringsvermogen | 100, 000 stuks per maand |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks |
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Informatie over het monster:Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk. Proefprijs: $15 per stuk.
Elk product ondergaat voor verzending 100% kwaliteitsinspectie om optimale prestaties en betrouwbaarheid te garanderen.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies