| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSPG36BL3640 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
BL3640 Borstelloze motor met 36 mm Planetary Gear Box - DC BLDC Planetary Gear Motor ontworpen voor robotica en automatisering.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 2 rpm-1000 rpm of op maat |
| Continu stroom | 20 mA-800 mA |
| Efficiëntie | 90% tot 65% |
| Schachtdiameter | φ8 mm of φ10 mm of op maat |
| Torsen | 0.1 NM-10 NM |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Brushless |
| Geluidsniveau | ≤ 55DB |
| Gewicht | 400 g |
| MOQ | 1000 stuks |
Robotica Automatisering, slimme woning, elektrisch gordijn, kantoorbenodigdheden, elektrische gereedschappen, medische apparatuur, precisie-instrumenten, automobielelektronica, productie-installaties, en meer.
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies