| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-12PN20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | t/t |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominaal toerental (RPM) | 5-500 RPM |
| Continue stroom | 10mA-200mA |
| Tandwielkastefficiëntie | 80%-55% |
| Modelnummer | MS-12PN20 |
| Koppel | 0.1-1 kgf.cm |
| Tandwielkastdiameter | φ12mm |
| Geluidsniveau | ≤55 dB |
| MOQ | 1000 Stuks |
| Aantal (stuks) | Doorlooptijd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Te onderhandelen |
| Industrie | Toepassingen |
|---|---|
| Medische apparatuur | Bloeddrukmeter, Massagematras, Luchtpomp, Urine Analysator |
| Zakelijke machines | Intelligente robot, Kopieerapparaten en Scanners, 3D-printers, Tatoeagepen |
| Elektrisch aangedreven apparatuur | Elektrische tandenborstel, Elektrisch gereedschap, Volwassen producten, Elektrische speelgoedauto, Elektrisch gordijn |
| Smart Home | Intelligente raamopener, Stofzuiger, Slimme koffiemachine, Haardroger, Fascia gun, Ventilator, Luchtreiniger, Haarverwijderingsapparaat, Deurslot, Intelligente deurslot |
| Voedingsmiddelen en dranken | Hand Blenders, Blenders, Mixers, Koffiezetapparaten, Keukenmachines, Sapcentrifuges, Frituurpannen, IJsblokjesmachines, Sojamelkapparaten |
| Robotica | Servicerobots, Voedselbezorgrobot, Receptierobot, Medische serveerrobot, AGV & AMR, Transportrobot, Inspectierobot |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies