| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSPG28BL2838 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Model: PG28BL2838. Productnaam: 2838 borstelloze DC Planetary Gear Motor.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 5 rpm-2000 rpm |
| Efficiëntie | 90% tot 65% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSPG28BL2838 |
| Type versnellingsbak | φ28 mm Planetary Gearbox |
| Torsen | 0.2NM-2NM |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Brushless |
| Beschermingsfunctie | Volledig ingesloten |
| Geluidsniveau | ≤ 55 dB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Nominaal vermogen | 1W-30W |
| Materiaal van het vistuig | Metalen RoHS |
Typische toepassingen:Smart home, robots, kantoorbenodigdheden, elektrisch gereedschap, medische apparatuur, precisie-instrumenten, automobielelektronica
De spanning, het nominale koppel, de snelheid, de stroom, het vermogen en de asgrootte kunnen worden aangepast.
| Aantal fasen | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Reductieverhouding (K) | 4/5 | 16/20/22/25/27.5 | 64/80/88/100/110/125/138/151 | De Commissie is van mening dat de Commissie de nodige maatregelen moet nemen om de in de richtlijn vastgestelde maatregelen te vergemakkelijken. |
| Lengte van de versnellingsbak L ((mm) | 23.2 | 28.9 | 34.6 | 40.3 |
| Nominaal koppel (kg-cm) | 3 | 6 | 9 | 17 |
| Transitieve koppel (kg-cm) | 6 | 10 | 20 | 35 |
| Efficiëntie (%) | 90% | 81% | 73% | 65% |
| Motormodel | Spanning | Geen belasting | Met maximale efficiëntie | Stalling | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operatiebereik | Stroom (A) | Versnelling (rpm) | Stroom (A) | Versnelling (rpm) | Tork (g-cm) | Vermogen (W) | Efficiëntie (%) | Stroom (A) | Tork (g-cm) | |
| BL2832*** | 9 tot en met 16 V | 0.30 | 10600 | 1.04 | 7667 | 129 | 10.2 | 82.2 | 2.3 | 420 |
| BL2838*** | 19 tot en met 26 V | 0.10 | 6400 | 0.31 | 4850 | 104 | 5.1 | 67.5 | 1.0 | 434 |
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Smart home, slimme deursloten, persoonlijke verzorging, kunstmatige intelligentie, auto's, modelvliegtuigen, beveiliging, kleine huishoudelijke apparaten, modellen, elektrische gereedschappen, communicatieapparatuur, medische apparaten,apparatuur voor de gezondheidszorg, speelgoed en fitnessapparatuur.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies