| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-BL2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 -stuk/per maand |
Compacte borstelloze DC-motor ontworpen voor toepassingen die een kleine diameter, weinig geluid en hoge kopprestaties vereisen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale Snelheid (RPM) | 2000-10000 rpm |
| Continue Stroom | 20-200 mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Nominaal Koppel | 5-100 gf.cm |
| Motordiameter | φ24.4mm |
| Gewicht | 30g |
| Geluidsniveau | ≤55 DB |
| Garantie | 3 Maanden - 1 Jaar |
| Motormodel | Nominale Spanning (VDC) | Onbelaste Snelheid (r/min) | Onbelaste Stroom (mA) | Nominale Snelheid (r/min) | Nominaal Koppel (g.cm) | Nominale Stroom (mA) | Vermogen (W) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-BL2418-126200 | 12.0 | 6200 | 60 | 4943 | 33.6 | 230 | 1.7 |
| MS-BL2418-248700 | 24.0 | 8700 | 52 | 6817 | 37.4 | 180 | 2.62 |
| Hoeveelheid (stuks) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 15 | Te onderhandelen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies