| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL4020 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
40×20mm CCW&CW Flat Hollow Shaft Gimbal DC Electric Brushless Motor 12V 24V voor drone camera stabilisator en PTZ elektrische machine toepassingen.
| Versnelling (RPM) | Kan aangepast worden |
| Continu stroom (A) | TBD |
| Efficiëntie | IE2 |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | 40 × 20 mm plat holle as borstelloze gimbalmotor |
| Gebruik | Gimbelcamera-stabilisator industriële robotarm robotarm |
| Type | High Torque BLDC motor |
| Torsen | Op maat |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | 12V 1320 RPM DC borstelloze motor |
| Bescherm de functie | Volledig ingesloten |
| Productnaam | 24 V borstelloze gelijkstroommotor |
| Toepassing | Robotsarm |
| Sleutelwoorden | 4020 Borstelloze gelijkstroommotor |
| Motorgrootte | 40 × 20 mm |
| Gewicht | 84 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Spanning | 12V |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Grootte van de as | Holle schacht |
Verpakking:Sterk karton 250pcs/doos, of zoals u wenst
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Afzonderlijke verpakking:37 × 27 × 24 cm
Eenvoudig brutogewicht:20.0kg
100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Onderhandeld |
Maximale orderhoeveelheid:1 stuk
Prijs voor monsters:$15 per stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies