| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
Deze hoogwaardige borstelloze DC-motor is ontworpen voor toepassingen die een kleine diameter, weinig geluid en hoge koppelprestaties vereisen. Ideaal voor smart home-apparaten, medische apparatuur en diverse industriële toepassingen.
| Nominale Snelheid | 2000-10000 RPM |
| Continue Stroom | 20-200mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Nominaal Koppel | 5-100 gf.cm |
| Motor Diameter | φ24.4mm |
| Gewicht | 15g |
| Geluidsniveau | ≤55DB |
| Constructie | Permanente Magneet |
| Bescherming | Volledig Gesloten |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 1000 Stuks |
BOOT, Auto, Elektrische Fiets, VENTILATOR, Huishoudelijk Apparaat, Cosmetisch Instrument, SMART HOME, Medische Beeldvormingsapparatuur, Besturingsloze Systemen, Kunstmatige Intelligentie, Intelligente Transport, Gezondheidszorg, Smart City, Auto-benodigdheden, Beveiligingsbewaking, 5G Communicatie, Smart Home
Sterke Kartonnen Doos 250 stuks/doos, of aangepaste verpakking beschikbaar
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Pakketgrootte | 37×27×24cm |
| Brutogewicht | 8.0kg |
| Hoeveelheid (stukken) | Doorlooptijd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Nader te bepalen |
100.000 Stuk/Stukken per Maand
Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Sample prijs: $8/stuk
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies