| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
Micro 12V borstelloze gelijkstroommotor met omgekeerde en omgekeerde snelheidsregeling met 5 lijnen en lange levensduur.
| Versnelling (RPM) | 1000-10000 t/min of op maat |
| Continu stroom (A) | 20-200 mA |
| Efficiëntie | 70% tot 90% |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSBL-2415 |
| Gebruik | Borstpomp, Speelgoed, VAN, Huishoudelijk apparaat, Kosmetisch instrument, SMART HOME, Medische beeldvormende apparatuur |
| Type | DC-borstelloze motor |
| Torsen | Op maat |
| Kracht | 3W (interne aandrijving) |
| PWM | PWM-controle (standaard) |
| Bescherm de functie | Volledig ingesloten |
| Levensverwachting | 3000H (olielagers) |
| Signaal | Signalfunctie beschikbaar |
| Motordiameter | φ24,4 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Verbindingsmodus | Een |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Motortype | DC-borstelloze motor |
Verpakking:Sterke karton 250 stuks per doos, of op aanvraag
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Afzonderlijke verpakking:37 × 27 × 24 cm
Eenvoudig brutogewicht:8.0kg
Toeleveringskracht:100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale orderhoeveelheid:1 stuk
Prijs voor monsters:$8/stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies