| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-BL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | t/t |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
Mini BLDC-motor ontworpen voor automatiseringsapparatuur, met compacte afmetingen en hoge prestaties met een spanningsbereik van 6V-24V en snelheden van 1000-10000 RPM.
| Nominale snelheid | 2000-10000 RPM |
| Continu stroom | 20-200 mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Nominaal koppel | 5-100 gf.cm |
| Spanning | DC 6V-24V |
| Bouw | Permanente magneet |
| Bescherming | Volledig ingesloten |
| Encoder | Optische encoder |
| Rijden | Ingebouwde en externe stuurprogramma's |
| Merken | Masserende motor |
| Modelnummer | Brushless motor 2415 |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
BOAT, Auto, Elektrische fiets, VAN, Huishoudelijk apparaat, Cosmetisch instrument, SMART HOME, Medische beeldvorming, Borstpomp, bestuurderloze systemen, Kunstmatige intelligentie, Intelligente transport,Gezondheidszorg, Smart City, Automotive Supplies, Veiligheidsbewaking, 5G-communicatie, Smart Home
| Verpakking | Sterk karton 250 stuks per doos, of op maat |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Pakketgrootte | 37 × 27 × 24 cm |
| Bruto gewicht | 8.0kg |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Toeleveringsvermogen | 100, 000 stuks per maand |
| MOQ | 1000 stuks |
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Proefprijs: $8/stuk
We kunnen monsters leveren voor testen met aangepaste specificaties, waaronder spanning, snelheid, koppel en asgrootte.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies