| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL6032 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
PWM Control CW&CCW BLDC6032 24 Volt Brushless DC Motor met een hoog vermogen, 24 V werking, 3000 rpm snelheid en M8 as speciaal ontworpen voor ventilator motor toepassingen.
| Versnelling (RPM) | 1000 rpm-15000 rpm |
| Continu stroom | 10mA-500mA |
| Efficiëntie | 55% tot 80% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSBL3626 |
| Motortype | Borstelloze motor |
| Nominaal koppel | 10gf.cm-300gf.cm of aangepast |
| Bouw | Permanente magneet |
| Gewicht | 65 g (ongeveer) |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Motormodel | Spanning | Geen belastingstroom | Geen laadsnelheid | Maximale efficiëntie-stroom | Maximale efficiëntie snelheid | Maximaal rendement koppel | Kracht | Efficiëntie | Stallcurrent | Stallingskoppel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BL3636*** | 9 tot en met 14 V | 0.17A | 4000 t/min | 0.48A | 2952 rpm | 143.4 g-cm | 4.3W | 750,7% | 1.35A | 547 g-cm |
| BL3636*** | 19 tot en met 26 V | 0.04A | 1915 tpm | 0.11A | 1407 rpm | 121.3 g-cm | 1.8W | 650,8% | 0.31A | 458 g-cm |
5G basisstation, elektrisch gordijn, elektrisch gereedschap, huishoudelijke toepassing, persoonlijke verzorging, auto, elektrische fiets, ventilator, huishoudelijk apparaat, cosmetisch instrument, SMART HOME, medische beeldmateriaal, speelgoed, massager,Robot stofzuiger, bestuurderloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielbenodigdheden, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning.
100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Elke product moet de kwaliteitsinspectie doorstaan voordat het wordt verzonden..
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies