| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL-2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
DC-borstelloze motor 12v 24v Micro-elektrische motor 2418 met Hall Drive Board High Speed Mini BLDC-motor ontworpen voor automatiseringsapparatuur en verschillende precisie-toepassingen.
| Versnelling (RPM) | 1000-10000 t/min of op maat |
| Continu stroom (A) | 20-200 mA |
| Efficiëntie | 70% tot 90% |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | BLDC2418 borstelloze gelijkstroommotor |
| Gebruik | FAN, huishoudelijk apparaat, cosmetisch instrument, SMART HOME, medische beeldvorming, speelgoed, robots |
| Motortype | Borstelloze motor |
| Fases | 3 fasen 12 polen |
| Structuur | Interne aandrijving |
| Verplaatsing | Brushless |
| Bescherm de functie | Volledig ingesloten |
| Signaal | Signalfunctie beschikbaar |
| PWM | PWM-controle (standaard) |
| Sleutelwoorden | 12v DC borstelloze motor |
| Schachtdiameter | φ2,0 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Levensverwachting | 3000H (olielagers) |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Motorgrootte | Dia 24,4 mm × 18 mm |
BLDC 2418 borstelloze motor Typische toepassingen:Speelgoed, Robots, Robots stofzuiger, Elektrische fiets, VAN, Huishoudelijk apparaat, Kosmetisch instrument, SMART HOME, Medische beeldvorming
De spanning, het nominale koppel, de snelheid, de stroom, het vermogen en de asgrootte kunnen worden aangepast.
| Motormodel | Nominale spanning VDC | Snelheid zonder belasting r/min | Stroom mA zonder belasting | Nominale snelheid r/min | Nominaal koppel g.cm | Nominale stroom mA | Vermogen W | Stall Torque g.cm. | Stall Current A |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLDC-2418-1262 | 12.0 | 6200 | 60 | 5100 | 20 | 180 | 1.05 | 110 | 0.7 |
| BLDC-2418-2487 | 24.0 | 8700 | 50 | 7500 | 20 | 130 | 1.54 | 145 | 0.7 |
Leveringscapaciteit: 100.000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Toepassingen: bestuurderloos, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielbenodigdheden, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Voor aanvullende vragen kunt u rechtstreeks contact met ons opnemen.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies