| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSBL3640 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
36 mm 24 V borstelloze planetaire versnellingsmotor met planetaire versnellingsbak, met een hoog rendement en aanpasbare specificaties voor verschillende industriële toepassingen.
| Versnelling (RPM) | 2 rpm-1000 rpm |
| Continu stroom | Op maat |
| Efficiëntie | 90% tot 66% |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSGM36PBL3640 |
| Toepassingen | Robots, Elektrisch gordijn, Robot stofzuiger, Cosmetisch instrument, Slimme woning, Medische beeldmateriaal, Fabriek |
| Schachtdiameter | φ8 mm of φ7 mm, op maat |
| Torsen | 0.1 NM-10 NM |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | BLDC3640 borstelloze motor |
| Gewicht | 190 g |
| Geluidsniveau | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
Opmerking:De linkerkant van de rode lijn gebied kan continu werken
| Aantal fasen | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Verminderingsgraad | 3.71, 5.18 | 13.8, 19.226 jaar.9 | 51, 71, 100, 139 | 190, 265, 369, 516, 721 |
| Verstelbaklengte "L" | 24.6 | 31.8 | 39 | 46.2 |
| Efficiëntie van de versnellingsbak | 90% | 81% | 73% | 66% |
| Zonder belasting | Verzorging | Stalling | |
|---|---|---|---|
| Stroom | 180 mA | 820 mA | 13500 mA |
| Versnelling | 60 r/min | 52 r/min | - |
| Torsen | - | 21000 gf.cm | 196000 gf.cm |
| Uitgangsvermogen | - | 1.8 W | - |
Verpakking:Sterk karton 100 stuks per doos, of op aanvraag
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Pakketgrootte:37 × 27 × 24 cm
Bruto gewicht:190 g
100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale bestelhoeveelheid:1 stuk
Voorbeeldprijs:$15 per stuk
| Medische apparatuur | Sphygmomanometer, Massage matras, Luchtpomp, Urine Analyzer |
|---|---|
| Bedrijfsmachines | Intelligente robot, kopieermachines en scanners, 3D-printers, tatoeagepen |
| Elektrisch aangedreven apparatuur | Elektrische tandenborstel, elektrisch gereedschap, elektrisch speelgoedwagen, elektrisch gordijn |
| Smart Home | Intelligente vensteropener, stofzuiger, slimme koffiemachine, haardroger, Fascia-pistool, ventilator, luchtreiniger, haarverwijder, deur slot, Intelligent deur slot |
| Voedsel en dranken | Handblenders, blenders, mixers, koffiemachines, voedselverwerkers, sapmachines, frituurmachines, ijsmakers, sojamelkmakers |
| Robotica | Servicerobotische apparatuur, robot voor voedselbezorging, robot voor receptie, robot voor medische bedieningen, AGV & AMR, robot voor het bijeenbrengen, robot voor inspectie |
| Zaken | Automaten. Drukkers. Geldautomaten. Kopieermachines en scanners. |
| Camera en optische apparatuur | Video. Camera's. Projectoren. Auto. |
| Gazon en tuin | Grasmaaiers. Sneeuwblazers. Trimmers. Blaadblazers. |
A1: Voor al onze motoren zijn ze op maat gemaakt op basis van verschillende vereisten. We zullen de offerte kort nadat u uw specifieke verzoeken en jaarlijkse hoeveelheid te sturen.
A2: Geef ons uw spanning, snelheid, koppel en algemene afmetingen.
A3: Onze motor wordt veel gebruikt in huishoudelijke apparatuur, kantoorapparatuur, gezondheidszorgapparatuur, sanitaire industrie, speelgoed van hoge klasse, banksysteem, elektronische en elektrische gereedschappen, automatiseringsindustrie,bankapparatuur, betalingsapparatuur, automaten, elektrisch deur slot, elektrisch deur slot.
A4: Ja, neem gerust contact met ons op.
A5: Neem contact op met onze verkoper om te behandelen, we zullen uw vragen geduldig beantwoorden.
A6: Ja, we hebben CE, Rohs, EU, ISO, etc. Als u andere certificaten nodig heeft, kunnen we deze voor u aanvragen, maar dit moet worden in rekening gebracht.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies