| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM37BL3625 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000stuk/per maand |
| Snelheid (RPM) | 1.5RPM - 2000RPM |
| Continue Stroom | 10mA - 500mA |
| Efficiëntie | 81% - 48% |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS-GM37BL3640 |
| Tandwielkast Diameter | φ37mm Micro Tandwielkast Motor |
| Tandwielverhouding | 1:6.7 - 1:2700 |
| Constructie | Permanente Magneet |
| Draairichting | CW of CCW Beschikbaar |
| Beschermingskenmerk | Volledig Gesloten |
| Certificaten | 16949, ISO, CE, Rohs |
| Spanning | 6V - 24V |
| Tandwieltype | Recht Tandwiel |
| MOQ | 1000 Stuks |
| Asdiameter | φ6mm D-cut |
| As Type | Rond, Plat, M6, Schroefdraadgat, Kale/D-Cut/Pin Gat/Sleuf As |
| Levensduur | 1000 - 5000 uur |
| Verpakkingsdetails | Sterke Kartonnen Doos 80 stuks/doos, of op maat |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Enkel Item |
| Pakketgrootte | 12*10*24mm |
| Brutogewicht | 0.230kg |
| Leveringscapaciteit | 100.000 Stuks per Maand |
| Hoeveelheid (Stuks) | Doorlooptijd (Dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Nader te bepalen |
| Toepassingsgebied | Specifieke Toepassingen |
|---|---|
| Medische Apparatuur | Bloeddrukmeter, Massagematras, Luchtpomp, Urineanalysator |
| Zakelijke Machines | Intelligente robot, Kopieerapparaten en scanners, 3D-printers, Tatoeagepen |
| Elektrisch Aangedreven Apparatuur | Elektrische tandenborstel, Elektrisch gereedschap, Producten voor volwassenen, Elektrische speelgoedauto, Elektrisch gordijn |
| Smart Home | Intelligente raamopener, Stofzuiger, Slimme koffiemachine, Haardroger, Fascia gun, Ventilator, Luchtreiniger, Haarverwijderingsapparaat, Deurslot |
| Voedsel en Dranken | Handmixers, Blenders, Mixers, Koffiezetapparaten, Keukenmachines, Sapcentrifuges, Frituurpannen, IJsmachines, Sojamelkmachines |
| Robotica | Servicerobots, Voedselbezorgrobot, Ontvangstrobot, Medische servicerobot, AGV & AMR, Transportrobot, Inspectierobot |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies