| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-FFN20 |
| MOQ: | 5000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 -stuk/per maand |
N20 Permanent Magnet DC Vibration Motor ontworpen voor verschillende toepassingen die een kleine diameter, weinig geluid en een hoog koppel vereisen.
| Versnelling (RPM) | 3000 rpm-30000 rpm |
| Continu stroom | 20-100mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Torsen | 0.1g.cm-50g.cm |
| Geluid | ≤ 55DB |
| Gewicht | 5 g |
| Diameter | 12 mm × 15 mm |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | N20 DC trillingsmotor |
Robots, sloten, speelgoed, wapenmagazines, oogborstels, elektrische gereedschappen, stofzuigers, huishoudelijke apparaten, automobielbenodigdheden, slimme huishoudelijke apparaten en diverse industriële toepassingen.
Verpakking:Sterk karton 1000 stuks per doos, of op maat gemaakte verpakking beschikbaar
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Afzonderlijke verpakking:37 × 27 × 24 cm
Eenvoudig brutogewicht:5.0kg
Toeleveringskracht:100, 000 stuks per maand
Minimale bestelhoeveelheid:5, 000 stuks
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Monsters:Maximaal 1 stuk voor $1,50 per stuk
ISO9001, ISO14001, TS16949 systeemcertificering
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies