| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM40B520 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuk/per maand |
| Versnelling (RPM) | 3 rpm-500 rpm |
| Nominale spanning | DC 3V-24V |
| Efficiëntie | 55% tot 85% |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MS-GM40B520 |
| Gebruik | Slimme woning, slimme toiletstoel, huishoudelijk apparaat, robot, automaten, medisch apparaat |
| Type | Gewijde gelijkstroommotor 24 V |
| Torsen | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Borstel |
| Bescherm de functie | Volledig ingesloten |
| Rotatierichting | CW & CCW beschikbaar |
| Materiaal van de versnellingsbak | Plastic |
| Sleutelwoorden | High Torque 60 Rpm 12V DC-versnellingsmotor |
| Lengte van de versnellingsbak | 10.4 mm |
| Versnellingsbakdiameter | 40 mm |
| Versnellingsbakverhouding | 15 tegen 1:390 |
| MOQ | 1000 stuks |
| Schacht | M5/M6/D gesneden of rond of plat of met een gat (op verzoek van de klant) |
| Materiaal van de as | Koolstofstaal of roestvrij staal |
| Certificering | CE, ROHS, ISO, 16949 |
| Verpakking | Sterke karton 80pcs/doos, of zoals u wenst |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Afzonderlijke verpakkingsgrootte | 37 × 27 × 24 cm |
| Eenvoudig brutogewicht | Ongeveer 80-100 g |
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
| Maximale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Proefprijs | 10 dollar per stuk |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies