| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM40B500 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuk/per maand |
Deze 12V DC tandwielmotor biedt een lage RPM en hoge koppelprestaties, speciaal ontworpen voor robotica en theeautomaat toepassingen. De motor beschikt over aanpasbare specificaties om te voldoen aan diverse industriële eisen.
| Snelheid (RPM) | 3RPM-500RPM |
| Spanning | DC 1.2V-24V |
| Efficiëntie | 55%-85% |
| Garantie | 3 Maanden-1 Jaar |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS-GM40B500 |
| Gebruik | Smart home, Slim toiletzitting, Huishoudelijk Apparaat, robot, automaat, medisch apparaat |
| Type | DC Elektromotor 12V |
| Koppel | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Constructie | Permanente Magneet |
| Commutatie | Borstel |
| Beschermingskenmerk | Volledig Gesloten |
| Draairichting | CW & CCW beschikbaar |
| Materiaal Tandwielkast | Plastic |
| Lengte Tandwielkast | 10.4mm |
| Diameter Tandwielkast | 40mm |
| Vertandingsverhouding Tandwielkast | 1:5 tot 1:390 |
| MOQ | 1000 Stuks |
| As | M5/M6/D-cut of Rond of Plat of met een gat (Klantverzoek) |
| Materiaal As | Koolstofstaal of Roestvrij Staal |
| Certificering | CE, ROHS, ISO, 16949 |
Leveringsvermogen: 100.000 Stuk/Stuks per Maand
| Hoeveelheid (stukken) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 15 | Te onderhandelen |
Chauffeurloze systemen, Kunstmatige intelligentie, Intelligente transport, Gezondheidszorg, Smart city, Auto-accessoires, Veiligheidsbewaking, 5G-communicatie, Smart home, Automatische deuropeners, automatische energiebesparende badkamer, elektrisch gestuurde klep, robots, grasmaaier, elektrische gordijn, camera, medische dienst, zuurstofmachine, etc.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies