| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-FFN20 |
| MOQ: | 5000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 -stuk/per maand |
Hoge-prestatie N20 gelijkstroommotor ontworpen voor verschillende toepassingen die compacte grootte, betrouwbare werking en aanpasbare specificaties vereisen.
| Versnelling (RPM) | 5000-30000 t/min |
|---|---|
| Continu stroom | 20-100mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | N20 gelijkstroommotor |
| Toepassingen | Auto, elektrisch fietsslot, ventilator, huishoudelijk apparaat, cosmetisch instrument, SMART HOME, robot |
| Type | N20-motor |
| Torsen | 00,01 kg.cm |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Borstel |
| Beschermingsfunctie | Volledig ingesloten |
| Diameter | 12 mm × 15 mm |
| Gewicht | 5 g |
| Geluid | ≤ 55 DB |
| MOQ | 5000 stuks |
| Encoder | Optische encoder |
| Kleur | Verzoek van de klant |
Opmerking:Spanning, nominale koppel, snelheid, stroom, vermogen en asgrootte kunnen worden aangepast aan de vereisten.
| Verpakking | Sterk karton 1000 stuks per doos, of op aanvraag |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Pakketgrootte | 37 × 27 × 24 cm |
| Bruto gewicht | 5.0kg |
Leveringscapaciteit: 100.000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Proefprijs: $1.5/stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies