| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM12-10BY |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuk/per maand |
10mm Mini Stappenmotor met Tandwielen GM12-10BY DC Tandwiel Micro Stappenmotor voor Robotica, 3D-printers & Precisieapparatuur
Beschikbare reductieverhoudingen: 1:10, 1:20, 1:30, 1:50, 1:75, 1:100, 1:150, 1:210, 1:250, 1:298, 1:300, 1:500, 1:1000. Aangepaste verhoudingen beschikbaar op aanvraag.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale Spanning | 5V DC |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Stap Afstand | 18° |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale Stroom | 380mA (Ref) |
| Snelheid onder belasting | 0.395 rpm (Ref) |
| Nominaal Koppel | 0.3 kgf.cm |
| Parameter | Specificatie | Condities |
|---|---|---|
| Weerstand | 300Ω ±10% | Bij 25°C, Elke fase |
| Inductie | 9.6mH (REF) | Bij 25°C, 1KHz, 1.0V rms |
| Maximale Start Puls Snelheid | 800 PPS Min | Stabiele spanningsaandrijving zonder belasting |
| Maximale Zwenk Puls Snelheid | 1100 PPS Min | Continue aandrijving |
| Houdkoppel | 35 gf-cm Min | 5VDC naar spoel bij 0 pps |
Robotica, 3D-printers, Deursloten, Speelgoed, Printers, Smart Home apparaten, Auto-benodigdheden, Beveiligingsbewaking en Precisieapparatuur.
| Hoeveelheid (stuks) | Levertijd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Te onderhandelen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies