| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000piece/per month |
| Nominale snelheid (RPM) | 5 tpm - 3000 tpm |
| Continue stroom | 10 mA - 500 mA |
| Tandwielkast schacht | φ3, φ4, M3, M4, M5, D-cut of rond |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | N20 Spur DC-tandwielmotor |
| Toepassingen | Robots, sloten, locker slot, speelgoed, precisie-instrumenten, elektrisch gereedschap, schroevendraaiers |
| Type | 6V Micro tandwielkast motor |
| Nominaal koppel | 0,01 kgf.cm - 2 kgf.cm |
| Constructie | Permanente magneet |
| Commutatie | Borstel |
| Productnaam | 12 mm tandwielkast motor |
| Certificaten | CE, Rohs, EU, ISO, 16949 |
| Tandwielkastafmetingen | 12 mm × 10 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Geluidsniveau | ≤55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Tandwielen | Metaal, staal of koper Rohs |
| Kleur | Klantverzoek |
| Motortype | N20 geborstelde motor |
| Aantal (stuks) | Doorlooptijd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Te bespreken |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies