| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
12 mm versnellingsbak met FF-N10, FF-N20, FF-N30 permanente magneet gelijkstroommotor ontworpen voor toepassingen met een hoog koppel in elektrische fietsen en diverse industriële toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale snelheid (rpm) | 5 rpm - 3000 rpm |
| Continu stroom (A) | 10mA - 500mA |
| Efficiëntie | 56% - 85% |
| Nominaal koppel | 0.1kgf.cm - 2kgf.cm |
| Roterende richting | CW/CCW beschikbaar |
| Schachtdiameter | φ3 mm, D-cut 2,5 mm |
| Temperatuurbereik | -40°C - +60°C |
| Levensduur | 500H - 1000H / 200.000 cycli |
| Geluid | ≤ 55DB |
| Gewicht | 10 g |
Onderwijsrobots, schoonheidsproducten, robotsveegmachines, radarsystemen, elektronische deursloten, slimme huishoudelijke apparaten, apparaten, slimme robots, elektrisch speelgoed, 3D-printen, slimme kastsloten,bestuurderloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie.
Leveringscapaciteit: 100.000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale hoeveelheid monsterbestelling: 1 stuk
Proefprijs: $5/stuk of onderhandelbaar
Kwaliteitsborging:Elk product moet 100% kwaliteitsinspectie doorstaan voordat het wordt verzonden. Gratis proefmonsters zijn beschikbaar.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies