| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM37B5555 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
37 mm diameter tandwielmotor, compatibel met RS-550/RS-555 motoren, met reductieversnellingsbak en werkend bij 6-30 V gelijkstroom met snelheden van 10 RPM/30 RPM.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale snelheid | 3 rpm - 3000 rpm |
| Continu stroom | 20-500mA |
| Efficiëntie | IE1 |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Modelnummer | MS-GM37B555 |
| Type | 12 V permanente magneet DC-versnellingsmotor |
| Torsen | 0.01NM - 3NM |
| Bouw | Permanente magneet |
| Materiaal van de versnellingsbak | Rohs metalen versnellingsbak |
| Versnellingsbakdiameter | 37 mm |
| Versnellingsbakverhouding | 15 tegen 1:1000 |
| Certificering | CE, ROHS, ISO, 16949 |
Robotica, automobielindustrie, elektrische fietsen, huishoudelijke apparaten, cosmetische instrumenten, slimme huissystemen, elektrische sloten, automaten, medische apparaten en meer.
Verpakking:Sterke karton (80 stuks per doos) of op maat gemaakte verpakking beschikbaar
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Pakketgrootte:37 × 27 × 24 cm
Bruto gewicht:Ongeveer 300 g
100, 000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Maximale bestelhoeveelheid:1 stuk
Voorbeeldprijs:10 dollar per stuk
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies