| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM40B500 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Snelheid (RPM) | 3rpm - 500rpm |
| Spanning | DC 1,2V - 24V |
| Efficiëntie | 55% - 85% |
| Garantie | 3 Maanden - 1 Jaar |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS-GM40B500 |
| Type | DC Elektromotor 12V |
| Constructie | Permanente Magneet |
| Commutatie | Borstel |
| Beschermingskenmerk | Volledig Gesloten |
| Aantal (stuks) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 15 | Nader te bepalen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies