| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Nominale snelheid (rpm) | 10-3000 t/min (aanpasbaar) |
| Nominale spanning | DC 1,2 V-12 V |
| Efficiëntie | 85% tot 58% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MS-GM12N20 |
| Geluidsniveau | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Verpakking | Sterk karton 1000 stuks per doos, of op maat |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Afzonderlijke verpakkingsgrootte | 37 × 27 × 24 cm |
| Eenvoudig brutogewicht | 10.0kg |
| Toeleveringsvermogen | 100,000 stuk/stuk per maand |
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies