| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Compacte 12 mm versnellingsbak gecombineerd met N30 permanente magneet DC motor, ontworpen voor precisie toepassingen, waaronder elektronische deursloten, smart home apparaten en robotica.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 10-3000 tpm |
| Continu stroom | 10mA-500mA |
| Efficiëntie | 56% tot 85% |
| Nominaal koppel | 0.5kgf.cm |
| Motortype | 3V gelijkstroomversnellingsmotor |
| Schachtdiameter | φ3 mm D-cut 2,5 mm |
| Temperatuurbereik | -40°C - +60°C |
| Geluidsniveau | ≤ 55DB |
| Levensduur | 500H-1000H / 200.000 cycli |
1/10, 1/20, 1/30, 1/50, 1/63, 1/100, 1/110, 1/150, 1/210, 1/250, 1/298, 1/380, 1/1000
Onderwijsrobots, schoonheidsproducten, robotvegers, radarsystemen, elektronische deursloten, slimme huishoudelijke apparaten, slimme robots, elektrisch speelgoed, 3D-printen, slimme kassloten, bestuurderloze systemen,Kunstmatige intelligentie, Intelligent transport, gezondheidszorg, Smart City, Automotive-benodigdheden, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie.
1001000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies