| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Versnelling (RPM) | 2 rpm-2000 rpm of aangepast |
| Continu stroom | 10mA-500mA |
| Efficiëntie | 50% tot 85% |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSGM25A370 |
| Versnellingsbakdiameter | φ25 mm |
| Versnellingsverhouding | 115 tot 15:1051 |
| Motortype | Brush motor / borstelloze motor |
| Rotatierichting | CW of CCW beschikbaar |
| Beschermingsfunctie | Volledig ingesloten |
| Materiaal van de versnellingsbak | Metalen versnellingsbak |
| Certificeringen | 16949, EU, CE, Rohs, ISO |
| Materiaal van het vistuig | Kunststofversnellingen, poedermetallurgie, metaal, staal, koper, enz. |
| Nominale spanning | DC 1,5 V-24 V |
| Geluidsniveau | ≤ 50DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Schachtdiameter | φ4mm, D-snij |
| Type as | Ronde/vlakke/draadvormige opening/draadvormige as/leeg/D-cut/speldgat/sleutelas |
| Levensduur van de motor | 500 uur - 2000 uur |
| Nominale spanning | 1.2-24V gelijkstroom |
| Verminderingsgraad | 110-10:1051 |
| Vermogen van het voertuig | 2~2000 RPM |
| Stroom zonder belasting (≤) | 10 tot 500 mA |
| Nominale snelheid (rpm) | 1.5-1800 RPM |
| Nominale stroom (≤) | 80-800 mA |
| Nominaal koppel | 00,03-10 kg.cm |
| Stalling/maximaal koppel | 0.5-25 kg.cm |
| Stallcurrent | 0.5-5 A |
| Schacht | 416 staal, D-snij 3,5 mm, Φ4,0 Lengte 11,5 mm |
| Materiaal van het werktuig | Kunststof, staal, poeder, koper |
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies