| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Snelheid (RPM) | 5 RPM-3000 RPM |
| Continue stroom | 10 mA-300 mA |
| Tandwielkastas | Plat, M3, M4, D-snede of Rond |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS1215 DC-tandwielmotor |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks |
| Verpakkingsdetails | Sterke kartonnen doos (1000 stuks/doos) of aangepaste verpakking |
| Verzendhaven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Afmetingen verpakking | 37*27*24 cm |
| Brutogewicht | 10,0 kg |
| Hoeveelheid (stuks) | Levertijd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Nader te bepalen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies