| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hoogwaardige DC tandwielmotor met borstelloze technologie, ontworpen voor precisietoepassingen, waaronder slimme borstschudders en diverse industriële apparatuur.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Snelheid (RPM) | 2RPM-2000RPM |
| Continue stroom | 10mA-500mA |
| Efficiëntie | 50%-85% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Modelnummer | MSGM25A370 |
| Materiaal tandwielkast | Rohs Metalen Tandwielkast |
| Overbrengingsverhouding | 1:15-1:1051 |
| Motortype | Borstelmotor / Borstelloze motor |
| Geluidsniveau | ≤50DB |
| Asdiameter | φ4mm |
| Levensduur motor | 500 uur - 2000 uur (aanpasbaar) |
| Parameter | Bereik |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2-24V DC |
| Reductieverhouding | 1:10-1:1051 |
| Snelheid zonder belasting | 2~2000 RPM |
| Stroom zonder belasting | 10-500 mA |
| Nominale snelheid | 1.5-1800 RPM |
| Nominale stroom | 80-800 mA |
| Nominaal koppel | 0.03-10 kg.cm |
| Blokkeer-/Maximaal koppel | 0.5-25 kg.cm |
| Blokkeerstroom | 0.5-5 A |
| Aantal (stuks) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 15 | Te onderhandelen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies