| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MS3246Z370 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hoogwaardige DC wormwielmotor ontworpen voor poppentrekers, slimme kleine huishoudelijke apparaten en verkoopautomaten met aanpasbare specificaties.
| Snelheid (RPM) | 2RPM-500RPM |
| Continue stroom (A) | 10mA-500mA |
| Efficiëntie | 65%-90% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Masing Motor |
| Modelnummer | MS3246Z370 |
| Gebruik | Poppentrekker/Slimme kleine huishoudelijke apparaten/Verkoopautomaat, Automatische sluiter, Bindmachine, Automatische tv-standaard, Geldteller, Spotlicht, Tissue machine, Kantoorapparatuur, Huishoudelijke apparaten, Automatische actuator |
| Type tandwielkast | Wormwiel Tandwielkast Motor |
| Koppel | 0.1kgf.cm-30kgf.cm |
| Constructie | Permanente magneet |
| Commutatie | Borstelmotor / Borstelloze motor |
| Draairichting van de motor | CW & CCW beschikbaar |
| Productnaam | 12V DC wormwielmotor |
| Schachtdiameter | φ6mm |
| Materiaal schacht | Staal of aangepast |
| Afmetingen tandwielkast | φ32mm × H46mm |
| Gewicht | 0.35KG |
| Geluidsniveau | ≤55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Levensduur | 500u-2000u of Aangepast |
| Type tandwielkast schacht | Plat, M5, M6, D-gesneden of Rond of Schroefdraadschacht of Schroefdraadgat |
| Motortype | Borstelmotor / Borstelloze motor |
Poppentrekker/Slimme kleine huishoudelijke apparaten/Verkoopautomaat, Automatische sluiter, Bindmachine, Automatische tv-standaard, Geldteller, Spotlicht, Tissue machine, Kantoorapparatuur, Huishoudelijke apparaten, Automatische actuator.
Spanning, nominaal koppel, snelheid, stroom, vermogen en schachtmaat kunnen naar behoefte worden aangepast.
| Verpakkingsdetails | Sterke kartonnen doos 400 stuks/doos, of naar wens |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Afmetingen enkele verpakking | 37×27×24cm |
| Enkel brutogewicht | 10.6kg |
Leveringscapaciteit: 100.000 Stuk/Stukken per Maand
| Aantal (stukken) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 10 | 20 | Te onderhandelen |
| Maximale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sample prijs | $10/stuk |
Kleine huishoudelijke apparaten, modellen, elektrisch gereedschap, communicatieapparatuur, medische apparaten, gezondheidszorgapparatuur, speelgoed en fitnessapparatuur en andere producten.
Onze producten hebben een breed scala aan toepassingen, waaronder zelfrijdende technologie, kunstmatige intelligentie, intelligente transport, gezondheidszorg, smart city, auto-accessoires, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie en smart home.
| Medische apparatuur | Bloeddrukmeter, Massagematras, Luchtpomp, Urine Analysator |
| Zakelijke machines | Intelligente robot, Kopieerapparaten en Scanners, 3D-printers, Tatoeëerpen |
| Elektrisch aangedreven apparatuur | Elektrische tandenborstel, Elektrisch gereedschap, Volwassen erotische producten, Elektrische speelgoedauto, Elektrisch gordijn |
| Smart Home | Intelligente raamopener, Stofzuiger, Slimme koffiemachine, Haardroger, Fascia gun, Ventilator, Luchtreiniger, Haarverwijderaar, Deurslot, Intelligente deurslot |
| Voedsel en Dranken | Hand Blenders, Blenders, Mixers, Koffiezetapparaten, Keukenmachines, Sapcentrifuges, Frituurpannen, IJsblokjesmachines, Sojamelkapparaten |
| Robotica | Servicerobots, Voedselbezorgrobot, Receptierobot, Medische servicerobot, AGV & AMR, Transportrobot, Inspectierobot |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies