| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hoog efficiënte gelijkstroommotor met aandrijving die betrouwbare prestaties biedt met aanpasbare specificaties voor verschillende industriële toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 10 rpm-3000 rpm of op maat |
| Efficiëntie | 56% tot 90% |
| Nominaal koppel | 0.05kgf.cm-2.0kgf.cm |
| Schachtdiameter | φ3mm |
| Grootte van de versnellingsbak | φ12 mm * H10 mm |
| Temperatuurbereik | -40°C - +60°C |
| Levensduur | 500H-1000H |
| Gewicht | 10 g |
| Geluidsniveau | ≤ 55DB |
Schoonheidsproducten, educatieve robots, robotvegers, radarsystemen, elektronische deursloten, slimme huishoudelijke apparaten, apparaten, slimme robots, elektrisch speelgoed, 3D-printen, slimme kassloten,bestuurderloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stadsinfrastructuur, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking en 5G-communicatie.
Verpakking:Sterk karton 1000 stuks per doos, of op maat gemaakte verpakking beschikbaar
Zeehavens:Shenzhen, Guangzhou, Shanghai
Pakketgrootte:37 × 27 × 24 cm
Bruto gewicht:10.0kg
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Toeleveringskracht:100, 000 stuks per maand
Minimale bestelhoeveelheid:1000 stuks
Maximale hoeveelheid monster:1 stuk
Voorbeeldprijs:$5/stuk of onderhandelbaar
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies