| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM16A030 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
FF-050 Micro DC-motor met versnellingsreducer, elektrische miniatuur DC-versnellingsmotor met een diameter van 16 mm, ontworpen voor robottoepassingen en industriële automatisering.
| Versnelling (RPM) | 10~1200 tpm |
| Continu stroom | 10mA-300mA |
| Efficiëntie | 65% tot 73% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSGM16A050 |
| Versnellingsverhouding | 115 tot 15:1000 |
| Bouw | Permanente magneet |
| Kracht | ongeveer 0,2 W tot 3,0 W |
| MOQ | 1000 stuks |
| Levensduur | 500 uur - 1000 uur |
Elektronisch deurslot, slimme huishoudelijke apparatuur, slimme robot, elektrisch speelgoed, kasslot, voorraadcontrolemachines, halfgeleiderautomatiseringsmachines
| Verpakking | Sterk karton 1000 stuks per doos, of indien vereist |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Afzonderlijke verpakkingsgrootte | 12 × 10 × 24 mm |
| Eenvoudig brutogewicht | 00,08 kg |
| Toeleveringsvermogen | 100,000 stuk/stuk per maand |
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Maximale hoeveelheid monsterbestelling: 1 stuk
Proefprijs: $5/stuk
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies