| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM37B520 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
DC-versnellingsmotor 37mm versnellingsbak lage RPM 1Nm hoog koppel 60RPM 100RPM 24V 12V DC-versnellingsmotor voor robots
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Versnelling (RPM) | 2-3000 RPM (aanpasbaar) |
| Continu stroom (A) | 80-1400 mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MSGM37B520 |
| Toepassingen | Huishoudelijk apparaat, robot, automaat, medisch apparaat |
| Type | 24 V tandwielmotor |
| Torsen | 0.1-30kgf.cm |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Geborstelde motor |
| Bescherming | Volledig ingesloten |
| Rotatierichting | CW & CCW |
| Materiaal van de versnellingsbak | Metalen versnellingsbak |
| Lengte van de versnellingsbak | 21 mm tot 29 mm |
| Versnellingsbakdiameter | 37 mm |
| Versnellingsbakverhouding | 15 tegen 1:1000 |
| MOQ | 1000 stuks |
| Schachtopties | D-cut, rond, plat of met gat (op verzoek van de klant) |
| Materiaal van de as | Koolstofstaal of roestvrij staal |
| Certificering | CE, ROHS, ISO |
Verpakking:Sterk karton 80 stuks per doos, of op aanvraag
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Pakketgrootte:37 × 27 × 24 cm
Bruto gewicht:Ongeveer 130-160 g
Toeleveringskracht:100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Monsters:Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk. Proefprijs: $10 per stuk.
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielbenodigdheden, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning, automatische deuroperatoren,Automatisch energiebesparend bad, Elektrisch gecontroleerde klep, robots, grasmaaier, elektrisch gordijn, camera, medische dienst, zuurstofmachine, enz.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies