| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSRF-500tb |
| MOQ: | 5000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 stuks/maand |
DC Brushed Motor RF 500TB serie kleine 6V DC motor met een afmeting van 32 mm micro DC motor speciaal ontworpen voor zeep dispensers en verschillende kleine toepassingen.
| Versnelling (RPM) | 1000-10000 t/min |
| Continu stroom (A) | 0.01-2A |
| Efficiëntie | IE1 |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | RF-500TB |
| Type | Elektrische motor met gelijkstroomborstel |
| Torsen | 1 gf.cm-30 gf.cm |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Borstel/koolstofborstel |
| Bescherm de functie | Volledig ingesloten |
| Motorgrootte | 32 × 19,5 mm |
| Gewicht | 45 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 5000 stuks |
| Grootte van de as | Ronde, D-snijding, platte enz. |
Zeepmachine, DIY Toy Science Project, Robot, Speelgoed, Elektrisch scheermes, Medische apparaten, Pomp, Slim vuilnisbak, Fan, Elektrisch fiets slot, Huishoudelijk apparaat, Cosmetisch instrument, SMART HOME
Verpakking:Sterke karton 250 stuks per doos, of op aanvraag
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Pakketgrootte:37 × 27 × 24 cm
Bruto gewicht:45 g
100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Levertyd (dagen) | 10 | 15 | Onderhandeld |
Maximale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Proefprijs: $1.5/stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies