| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
DC-versnellingsmotor 300 tpm 6v N20 Dc-versnellingsmotor met encoder Op maat gemaakte N20 N30 metalen versnellingsbak 12mm
| Versnelling (RPM) | 5 rpm-3000 rpm |
| Continu stroom | Op maat |
| Versnellingsbakas | Ronde, schroef, val, D-cut |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MS12FN20 |
| Gebruik | Huishoudelijk apparaat, robot, deur slot, camera, medisch apparaat |
| Type | N20 versnellingsmotor 6v |
| Versnellingsverhouding | 110-10:1000 |
| Efficiëntie | IE 1 |
| Verplaatsing | Geborstelde motor |
| Bescherm de functie | Geconcentreerde versnellingsbak |
| Productnaam | N20 versnellingsbak motor |
| versnellingsbak | 12 mm metalen versnellingsbak |
| Certificaat | CE, Rohs, EU, ISO |
| Grootte van de versnellingsbak | 12 mm*9 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Veranderingsknop | Metalen, staal of koper |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Torsen | 10 tot 2000 g.cm. |
Verpakking:Sterk karton 1000pcs/doos, of zoals u wenst
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Afzonderlijke verpakking:37x27x24 mm
Eenvoudig brutogewicht:00,01 kg
Toeleveringskracht:100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies