| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
DC-versnellingsmotor 12mm 12Volt Micro-versnellingsmotor N20 Encoder EMC PCB 3V 6V N20 N30 Metalen versnellingsbak DC-motor voor speelgoed auto Steel Plate Gearbox
| Versnelling (RPM) | Op maat |
| Continu stroom (A) | 10mA-200mA |
| Versnellingsbakas | Aangepaste schacht |
| Garantie | 3 maanden - 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | MS12FN20 |
| Gebruik | Autospeeltjes, Robot, Sloten, Schutter slot, Schoonheidsmiddelen, smartphone houders |
| Type | N20 versnellingsmotor |
| Versnellingsverhouding | 1:10 - 1:1000 |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | N20 gelijkstroomborstelmotor |
| Bescherm de functie | Geconcentreerde versnellingsbak |
| Productnaam | N20 Mini versnellingsbak DC-motor |
| versnellingsbak | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Certificaat | CE, Rohs, EU, ISO |
| Grootte van de versnellingsbak | 12 mm × 9 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Veranderingsknop | Metalen, staal of koper |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Motortype | DC borstelmotor met encoder |
Verpakking:Sterke karton 1000 stuks per doos, of zoals u wenst.
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Afzonderlijke verpakking:12 × 10 × 24 mm
Eenvoudig brutogewicht:00,01 kg
Leveringscapaciteit: 100.000 stuks per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Maximale orderhoeveelheid:1 stuk
Prijs voor monsters:$5/stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies