| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hot Sale DC-versnellingsmotor 12mm versnellingsmotor Micro Brush N10 N20 N30 High Torque DC-versnellingsmotor met encoder voor sloten
De 12 mm tandwielmotor heeft een kleine voetafdruk, een lage snelheid en een hoog koppel, waardoor het ideaal is voor toepassingen met beperkte ruimte, maar die een sterke aandrijving vereisen.Het biedt een lange levensduur.. Het kan worden aangepast in 3V, 6V, 12V DC-versnellingsmotoren volgens verschillende vereisten zoals spanning, vermogen en snelheid.
Deze motor wordt veel gebruikt in elektronische slotmotoren, optische apparatuurmotoren en micro-mechanische motoren en biedt betrouwbare en efficiënte stroomoplossingen voor verschillende miniatuurmechanische systemen.
| Versnelling (RPM) | 5-3000 t/min |
| Continu stroom (A) | 10-300 mA |
| Efficiëntie | 70% |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | N20 versnellingsmotor |
| Gebruik | Robot, 3D pen en machine, Power Lock, Electronic Lock, optische apparatuur, micro mechanisme, gelddetector, printer, pomp enz. |
| Type | N20-motor |
| Torsen | 00,1-2 kg.cm |
| Bouw | Permanente magneet |
| Verplaatsing | Borstelmotor |
| Bescherm de functie | Geconcentreerde versnellingsbak |
| Productnaam | Stroomstroommotor met sporen |
| Toepassing | Robots, sloten |
| Diameter | 12 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Geluid | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 stuks |
| Schacht | D-snij of ronde of dubbele D-snij |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Motortype | Brush DC-versnellingsmotoren |
De spanning, het nominale koppel, de snelheid, de stroom, het vermogen en de asgrootte kunnen naar behoefte worden aangepast.
Verpakking:Sterk karton 1000pcs/doos, of zoals u wenst
Port:Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Verkoopeenheden:Eenvoudige post
Afzonderlijke verpakking:37 x 27 x 24 cm
Eenvoudig brutogewicht:10.0kg
Toeleveringskracht:100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Maximale orderhoeveelheid:1 stuk
Prijs voor monsters:10 dollar per stuk
Bestuurderloze, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielvoorzieningen, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies