| Merknaam: | Masing Motor |
| Modelnummer: | DLM1618A22-16 |
| MOQ: | 5000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 1000000 -stuk/per maand |
3.0-4.2VDC lineaire gelijkstroommotor ontworpen voor draaiende scheerapparaten en micro-lineaire motortoepassingen.Deze compacte motor levert betrouwbare prestaties voor precisie snijmachines en trillingsfuncties in verschillende elektronische apparaten.
| Aantekening | Specificatie |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.0-4.2VDC lithiumbatterijen met één cel |
| Resistentie | 240 ± 30 mΩ |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 60°C |
| Garantie | Andere |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | Masserende motor |
| Modelnummer | DLM1618A22-16 |
| Gebruik | Rotating Razor, mobiele telefoons, tablets, VR-brillen, smart wearables, koptelefoons, trillingsfuncties van gamecontrollers, mobiele telefoons en andere communicatiemiddelen |
| Type | Elektrische scheermotor |
| Elektrische inductantie | 0.36±0.1mH |
| Massa van de oscillator | 6.5±0,2 g |
| Elastische constante | 22±15% N/mm |
| Elektrische aandrijflits | Schema voor de frequentiespeuringsamplitude |
| Voedingsspanning | 3.0-4.2VDC |
| Aantal meskoppen | 3 of 5 |
| Sleutelwoorden | Lineaire motor |
| Motorbreedte | 14.6±0,2 mm |
| Motorhoogte | 6.4±0,1 mm |
| Mechanisch lawaai | Max. 65 dB ((A)) |
| MOQ | 5000 stuks |
| Trillingen bij F0 | 00,93±0,2 gram |
| Gewicht | 11±1,5 gram |
| Motortype | Micro lineaire motor |
100,000 stuk/stuk per maand
| Hoeveelheid (stuk) | Levertyd (dagen) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Onderhandeld |
Bestuurdersloze systemen, kunstmatige intelligentie, intelligent vervoer, gezondheidszorg, slimme stad, automobielbenodigdheden, beveiligingsbewaking, 5G-communicatie, slimme woning, mobiele telefoons,Bluetooth-apparaten, speelgoed, medische apparatuur, mini ventilatoren, huishoudelijk apparaat, cosmetisch instrument, SMART HOME, robot
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies